| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa cumpar un"sinsila" sau o m-ar interesa cit costa sau lasa-mi un mesaj cu adresa de mess daca aveti de vizare:d:d dau
FUNDAlove struck

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Sinsila e destul de ieftina (sau asa mi se pare mie). La un crescator din Buftea, jud. Ilfov am vazut cu 60 lei prin noiembrie, anul trecut.Il cheama Gheorghe Nicolae. Daca te intereseaza, da-mi un mesaj si iti trimit numarul lui de tel.

3 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Chincilla se vand de obicei "in familie" (3 femele + 1 mascul) si pretul este in jur de 1.000 eur (asa era acum 1 an) +/- 200 eur

| Bogdan_Bute_1994 a răspuns (pentru ExpertHost):

familii sinsila 5+1, gri standard, la pretul de 400 euro, negociabil, asiguram transport, mancare, nisis, adapatori, custi, documentatie si asistenta.Va asteptam sa ne vizitati ferma! 0751243154

| bufnita1 a răspuns:

De unde ai cumparat ca vreau si eu laughing