| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As dori sa stiu cum imi aleg marimea la boxeri. Am 17 ani, marimea 29 la pantalonii slim, iar la sortul de baie am S, iar un M imi era mare. Ma refer la boxerii de la h&m care sunt de obicei in set de 3 si notati cu S/M/L etc.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

De probat nu iti da voie; mărimile nu se potrivesc niciodată intre ele.
Singura solutie este sa ii pui pe lângă tine si sa ii masori din apreciere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci daca spui ca un M era prea mare, iar la sortul de baie ai S..cred ca cel mai bun e un S.