| brunetik_9381 a întrebat:

as dori sa stiu daca nu am platit factura la avon, pot sa trimit urmatoarea comanda sa vine, in plus nici nu a expirat termenul pentru platit acea comanda. si as vrea sa mai intreb ca daca am facut retur la un produs si platesc totalul sumei in afara de acel produs nu o sa mai pot plasa nici o comanda? dau funda, multumesc

Răspuns Câştigător
| bellekamms a răspuns:

Deci. Daca termenul de plata nu e depasit, da, mai poti plasa o cmd, darrrr, ai grija sa nu depasesti limita de credit.
Chiar daca ai facut retur la un produs, trebuie platita intreaga val a facturii si se va face scaderea acelui produs returnat, la urmatoarea comanda.Lamurita?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon : add ciocarlan.andreea@yahoo.com

| bebitzuluy a răspuns:

Daca nu a expirat termenul pentru acea comanda mai poti plasa inca o comanda dar nu trebuie sa depaseasca o anumita suma.Cred ca iti arata acolo pe site la ei. Funda?