| Lule a întrebat:

As dori sa stiu daca sta cineva in Italia sau a stat si sa-mi spuna daca stie cum se numeste.
Acum mai multi ani mi-a adus cineva din Italia o ciocolata cu zmeura parca care avea pe ambalaj un cub de gheata si bineinteles zmeura, iar atunci cand mancai ciocolata respectiva chiar iti dadea senzatia aia de gheata si racoare era super, am mai cumparat ciocolate care aduceau la ambalaj dar nu se comparau cu aceea pentru ca era mai mult senzatia de menta fresh decat de gheata.
Multumesc! happy

10 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Stiu o ciocolata cu zmeura din Italia numita "Novi Nero" daca te ajuta cu ceva. Bine, sunt multe arome dar e si zmeura inclusa.

| Lule explică (pentru Ineys):

Multumesc pentru raspuns happy

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Stiu eu, incepea parca cu fa sport si se termina cu manaca salata. s-ar putea sa gresesc dar ma indoiesc

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Ce nume pun si italiei astia...

| Lule explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Multumesc pentru raspuns.
Scuze ca te dezamagesc, dar fac sport de 3 ani si corpul meu arata foarte bine.
Asa ca te sfatuiesc sa-ti vezi de traba dumitale.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Lule):

laughing

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Lule):

"Multumesc pentru raspuns.
Asa ca te sfatuiesc sa-ti vezi de traba dumitale."
hai ba 2020 si nu stiti de glume, ma deamagiti...

| Lule explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Nu, din moment ce nu sti nimic despre mine, iar eu doream sa cunosc numele acelei ciocolate.
Daca intrebam pe aici cum sa slabesc 10 kg si dupa intrebam de ciocolata sa zicem ca atunci ar fi fost o ironie amuzanta.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Lule):

Ma lasi din nou si mai dezamagit decat eram

| Lule explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Ok, insistenta ta e haioasa.