| sweetys a întrebat:

As dori și eu o recomandare de tableta. De preferat de la Huawei și sa nu fie exagerat de scumpa. Am nevoie sa ma uit pe Netflix și laptopul îmi e greu sa îl car după mine. Dacă o găsesc și pe eMAG și mai bine.

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu sunt fan tablete si sincer iti spun ca nu exista ceva mai bun decat ipad-ul. Macar mergi intr-un magazin si umbla putin pe tabletele expuse si o sa vezi. Ipad-ul e mai stabil, se misca mult mai bine, arata mai bine, e foarte durabil (eu am un ipad air de foarte multi ani si l-am folosit foarte mult timp dar merge perfect si acum, bateria tine mult-12 ore se screen on time deci cam o saptamana la utilizare moderata si e destul de uzata bateria). Am mai avut pana acum 2 tab-uri de la Samsung si unul de la Huawei, sunt foarte ok si ele dar raman la ipad. Deocamdata mai astept pana imi iau unul nou.
Am vazut pe eMAG ipad-ul din 2019 la 1800 lei, poate il prinzi mai ieftin de Black Friday. Daca vrei ceva mai ieftin recomand Samsung Tab A la 800 lei parca. Huawei are unul singur bun.
Si orice ai alege, sa fie de 10 inch, nici mai mic nici mai mare.

| morfeo a răspuns:

Intre ce suma de bani sa fie?

| sweetys explică (pentru morfeo):

Pana în 2000 lei