| Ericson a întrebat:

as vrea o parere. vreau sa imi iau un parfum de la avon si nu stiu pe care sa il aleg?
Ce spuneti care dintre " infinite moment" si "just play" miroase mai bine?

2 răspunsuri:
| YouV a răspuns:

BunăhappySincer ţi-aş recomanda parfumul Just PlayhappyAcum depinde ce arome preferi... Fundă?

| OnyCf a răspuns:

Buna! Eu am avut parfumul Infinite Moment, deoarece eu l-am avut si mi-a placut la maxim. Dar depinde si ce iti place mai mult. Sper ca am fost de ajutor si daca doresti sa il cumperi sper sa iti placa.