| Karinakarrolina2004 a întrebat:

As vrea sa comand cam in jurul Craciunului sau dupa Anul Nou haine de pe Site-ul "Yesstyle". S-ar putea sa fie in valoare de 200 de euro sau 150 de euro. Ce trebuie sa platesc si cat trebuie sa platesc gen daca ajunge la posta vamala. Sau am mai vazut ca multi care au peste 150 de euro au transport gratis + livrare prin curier rapida. Aici cat trebuie platit?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Comenzile in jurul Craciunului ajung dupa 6-8 saptamani, daca nu se pierd prin cine stie ce posta, din cauza aglomeratiei.
Cat privesc taxele, tot ce depaseste $100 va avea taxe vamale de platit si TVA bineinteles.