| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac o comanda pe joom. Îmi poate și mie spune cineva în cât timp vine, dacă le ridic de la posta sau vin prin curier.

PS: comanda e Maricica (300lei)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vin si in 3-4 saptamani! Am 84 de comenzi la ei. Vin la posta si nu prin curier. Cel mai lung timp este 121 de zile. Daca nu vine la timp ei te intreaba daca a venit si daca infirmi iti dau banii. Ei zic ca in 14 zile dar in 3-4 zile iti baga banii.

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Buna! Am comandat de pe joom si mi-a venit in 3-4 luni coletul.Depinde de unde vine, de exemplu daca este made in china asteapta mult si bine ca mai devreme de 6-7 luni nu iti vine.De obicei comenzile pe joom, aliexpress sau wish ajung in mult timp, sper sa ai rabdare si sa nu iti iei teapa happy

| ioan452 a răspuns:

De câte ori am comandat eu comanda venea intr-o luna sau doua. Doar prin posta se trimit.