| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna,as vrea sa-i cumpar iubitului meu o pereche de air force one low white insa nu gasesc marimea, 42.5.Am gasit pe StockX si pe alte site uri din afara insa ajung la un pret de 800-900de lei o pereche ce costa 550 de lei, ma puteti ajuta cu un sfat de unde i-as putea achiziționa?

3 răspunsuri:
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Cumpara niste fake-uri, contacteaza OLX

| AmsaMare a răspuns:

Daca poarta 42, 5 cumpara i marime 42(unde gasesti si in magzinele nike), air force one vin de obicei mai mari, eu port 44 si am air force de 43 si in plus nu cred ca vrei sa dai 900 lei plus taxe vamale pe stock x pentru o pereche de 700 lei

| IoanaMihaela5267 explică (pentru AmsaMare):

In ce magazine sa gasesc ca nu apar nicaieri