| octavian1992 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o tigara electronica as vrea niste sfaturi daca e buna sau nu. Si as vrea un site serios de unde as putea sa o achizitionez. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea16a a răspuns:

Da e buna te ajuta sa te lasi de fumat si are diferite arome :x. Incearca sote-ul asta :-? http://www.tigarielectronice.eu/

| marycroitor a răspuns (pentru andreea16a):

Nici intr-un caz nu te ajuta sa te lasi de fumat. ce e de fapt o tigara electronica? asta inseamna ca fumezi nicotina curata, nu se mai contin acele 100 de substante. dar nicotina te face dependent de tigara.asa ca poti sa fumezi mult si bine si cu arome si fara ca tot nu te lasi de fumat. daca vrei intr-adevar sa te lasi de fumat, trebuie sa rezisti 2 zile, caci dupa 2 zile iese complet nicotina din organism si nu te mai atrage. oricum e greu.eu am fost fumatoare 10 ani si am reusit.prima oara am incercat cu nicorette(gume de mestecat)dar nu am reusit caci ele contin nicatina si tot te tine dependent. pur si simplu incearca sa rezisti, sa fii tare.pai cine e mai puternic tigara sau tu happy? succese

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am folosit-o 3 zile si tuseam noaptea. Mi-a dat-o un prieten de proba. Poate o cumpar eu. 290 lei. I-am dat-o inapoi. Dupa ce am revenit la tigarile mele s-a dus tusea.Lipsea gudronul. Poate tie iti face bine.

| onasis1961 a răspuns:

Mare plaşă! Bani aruncaţi pe geam! Spun din proprie experienţă.

Răspuns utilizator avertizat
| marycroitor a răspuns:

La ce ai nevoie? vrei sa te lasi de fumat? nu e buna.mai bine renunta

| octavian1992 explică (pentru marycroitor):

Da vreau sa ma las de fumat happy