| nikol6m a întrebat:

As vrea sa imi comand ceva de pe edigital.ro A mai comandat cineva? E sigur? E vorba de o suna destul de mare si nu as vrea sa imi iau teapa

4 răspunsuri:
| alexuzzu a răspuns:

E forte sigur eu am luat o camere foto + livrare gratuita si nu a fost nici o teapa

| fearl3ss a răspuns:

Iti spun cazul meu. cu care am fost fentat: Mi-am cumparat telefon Xperia Active de pe site-ul http://edigital.ro/. Dupa 3 saptamani telefonul a inceput sa se stinga singur, chiar daca avea baterie si refuza se se mai porneasca. L-am trimis la garantie. Dupa 3 sapt nu aveam nici un raspuns, asa ca le-am scris email iar raspunsul primit a fost ca tocmai au descoperit semne ca eu am incercat sa deschid telefonul si ca si-a pierdut garantia. A doua zi a sunat curierul si a trebuit sa platesc eu taxele si am primit telefonul stricat inapoi cu garantia pierduta. Am mers la OPC si am aflat ca firma e de fapt din Ungaria si nu se prea poate face nimic! Asa ca am ramas si fara bani si fara telefon functional :(

| fearl3ss a răspuns:

Apropo, dupa ce am facut un search pe internet am observat ca multe persoane au fost inselate de acest site. Poti sa vezi in detalii cazul meu pe: https://edigitalro.wordpress.com/

| Cornelus80 a răspuns:

Mi-am comandat un televizor Samsung de la edigital, l-au trimis stricat si nu mi-am mai recuperat banii nici cu ajutorul ANPC deoarece au sediul in Ungaria! NU RECOMAND ACEST SITE!