| Antrica a întrebat:

Buna,as vrea sa imi conving parintii ca sa cumperi cu cardul de pe aliexpress e ceva sigur, la card iti cere parola sau doar Card Number?

Răspuns Câştigător
| Stef45 a răspuns:

E ceva sigur Aliexpress.Stai fara grija.Eu si toti prietenii mei comandam de acolo si nu mi s-a intamplat niciodata nimic rau.E un site sigur, daca te uiti cand intri pe el apare in stanga sus un lacat si scrie Secure.E totul ok si in ordine.
Nu iti trebuie nicio parola trebuie doar sa iti pui datele personale si datele de pe card. Daca iti cere PIN sa nu o faci, dar nu iti va cere.
Fa cu incredere comanda.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca e un site sigur, e unul din marele magazine online din lume