| crybaby220 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar bascheti Converse si sunt foarte sigura ca sunt originali, dar am citit pe net ca se uzeaza intr-un timp scurt... Are cineva?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Am eu, ce inseamna in timp scurt?
Am niste prieteni e familie care au de 4 ani si inca sunt intr-o stare ok.
Trebuie sa ai si grija de ei, si sa nu-i bagi foarte des la masina ca e normal ca se deterioreaza. Mai bine ii speli extern daca e nevoie.

| crybaby220 explică (pentru Adry05):

Cei de pe net spuneau ca in maxim 5 luni deja se rup, dar probabil nu erau originali. Nu stiu, cred ca o sa imi iau, multumesc mult happy

| Adry05 a răspuns (pentru crybaby220):

In 5 luni te asigur ca nu se rup.
Clar vorbeau de fake-uri. Eu ce sa le fac daca-si iau de pe adidasioriginali.ro happy
Iti recomand site-ul asta:
various-brands.ro
Te asigur ca-s originali, inspecial conversii ca de aici mi-am luat si eu si poti gasi la preturi super mici.

| crybaby220 explică (pentru Adry05):

Ok, merci mult

4 răspunsuri:
| crybaby220 explică:

Merciii happy