| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi cumpar o pereche de blugi de pe Levis, nu stiu exact cat inseamna preturile lor, deci.
Cat inseamna $149? Sunt Blugii aia cu care toată lumea își pune poze.
Și de unde as putea sa ii mai cumpăr dar cu un preț mai mic? dau funda pentru cel mai bun răspuns!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

149$ inseamna fix 149$.

De ce ai vrea sa ii cumperi la un pret mai mic daca nici nu stii cat costa astia.

| Anonim1447799 explică (pentru suntserios):

Pai am înmulțit, mi-a dat și mie 600 si ceva, nu eram foarte sigura așa ca am întrebat, și nici eu nu as da atât de mult pe o pereche de blugi, de asta am întrebat de unde as mai putea sa ii cumpăr

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim1447799):

"am întrebat de unde as mai putea sa ii cumpăr"

vezi aici prețuri mai domoale
https://www.olx.ro/oferte/q-blugi-levis/

| sierra1 a răspuns:

"Cat inseamna $149" - mă și doare capul să văd cât costă in lei niște pantaloni

vezi aici prețuri mai domoale
https://www.olx.ro/oferte/q-blugi-levis/

| Anonim1447799 explică (pentru sierra1):

Sunt doar curioasa cât poate sa însemne?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim1447799):

Fă și tu o imnulțire: 4, 1883 ori câți dolari costă pantalonii ăia și vezi ce iese.

La cinșpe anișori, cred că știi asta, chiar dacă școala te inspăimântă

| Anonim1447799 explică (pentru sierra1):

Nu înțeleg de ce ești răutăcios/răutăcioasă dacă nu stii ce probleme am? nu cred ca te-am jignit sau ceva!

| sierra1 a răspuns (pentru Anonim1447799):

Fă și tu o inmulțire: 4, 1883 ori câți dolari costă pantalonii

și caaaare-i jignirea, să faci tu calculul?
Dacă da, atunci scuză-mă ce te-am indemnat să calculezi singur

| Horus35 a răspuns:

Hm... doar vreo 624 de lei.