| lilica06 a întrebat:

As vrea sa imi iau un iphone 6, dar nu stiu de cati GB ar fi ok sa il iau.Eu ma gandeam la cel de 64GB sau 128. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Oricare de la 64Gb in sus, o sa-ti ajunga. Daca folosesti multe aplicatii, poze, 16-32 sunt cam putini, macar 64. Eu am de 64 si niciodata nu s-a umplut memoria chiar daca am foarte multe aplicatii si lucruri in el. Incearca sa iei de pe eMAG, http://l.profitshare.ro/l/3782601 in caz de nu esti multumita il poti returna sau il schimbi cu alt produs.

3 răspunsuri:
| donarcostica a răspuns:

Depinde ce faci cu el. Daca vrei multe poze si ceva aplicatii 128 e super bine. Si 64 ok. In nici un caz nu recomand 16gb. Urmeaza si eu sa-mi iau un 6s plus de 64gb.

| GL757W a răspuns:

| lilica06 explică (pentru CM7YRE):

Multumesc mult!