| Strongman a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista programe sau site-uri prin care sa comanzi anumite lucruri iar bani sa se regaseasca in factura de la internet.Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Lucrul acesta nu ti-l poate face nimeni.Cine crezi tu ca e prost sa faca astfel de tranzactii online?

1 răspuns:
| pufuulets a răspuns:

Da exista eu de pe net mi-am comandat o husa din silicon si mi-a venit intr-o saptamana si banii i-am platit cand mi-au dat husahappy.Dar daca vrei sa-ti comnazi ceva de pe net scrii ce vrei si scrii pret si iti va aparea "adauga in cos" sau "cumpara" si cate vreihappy Sau daca nu scrii pe net firma de la care provine produl doritwinking...Succes:*! Funda?