| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea si eu sa cumpar doua carti de biologie pentru clasa a 11-a, de la editura corint, din care se cere si la medicina la umfcv, dar as vrea sa le cumpar de pe acelasi site pe ambele si sa fie la un pret mai mic. Cartile sunt pe site-ul : http://www.umfcv.ro/admitere-tematica, unde scrie si autorii cartilor. As dori sa fie de pe acelasi site pentru a plati o singura taxa postala.
Va rog ati putea sa-mi gasiti si mie un site unde le-as putea gasi tinand cont de conditiile de mai sus?
Funda

1 răspuns:
| Tantica20 a răspuns:

Libris,elefant.ro