| HelloImJosephine a întrebat:

Ati comandat de pe flip.ro? As vrea sa-mi iau un iPhone 8 plus, am vazut la 1800 de lei. Mi se pare ca s-ar putea sa fie teapa, un telefon de asta ar costa in jur de 3000 de lei si nu stiu cum l-ar putea vinde la pretul asta.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca este un telefon second hand nu unul nou.
Orice second hand costa mai putin decat lucrul nou cel putin in materie de electronice, nu este valabil 100% in imobiliare de exemplu acest lucru.

| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/....../SMTM51BK/

Ce zici de acesta. Baterie 7000 mAh camera 64mp spate, 32 față. 4k. Carcasă plastic.