| Deidara554 a întrebat:

Buna,ati comandat vreodata ceva de pe Aliexpress.com? Ati avut probleme sau e totul ok?

2 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

La telefoane vad ca sunt numai fake-uri ieftine.Depinde ce vrei sa comanzi.Dar eu iti recomand sa gasesti un magazin Romanesc.
Parerea mea.

| marcflo a răspuns:

Eu am peste 50 de comenzi facute si sunt multumit undeva la 95% iar daca vrei sa comanzi iti recomand sa citesti asta inainte: http://doy.ro/cum-cumpar-cum-comand-cum-platesc-ghid-aliexpress/