Întrebare recomandată | Nadia18 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-ul http://www.gsmcontact.ro/? Stiti daca este de incredere?

Răspuns Câştigător
| iubescbulldogii a răspuns:

Buna, Nadia18, eu de acolo mi-am comandat telefonul, un Samsung Corby si l-am primit in oua zile de la comanda. E un site de incredere.

| Nadia18 explică (pentru iubescbulldogii):

Bine, multumesc! Eu sunt din Botosani oare in cat timp ajunge comanda? :-s

| stefanutza a răspuns (pentru Nadia18):

Cred ca comanda va ajunge, in maxim marti, daca o faci duminica. Oricum daca vei face acu comanda nu iti va ajunge maine, cred ca maxim, dar MAXIM marti. Sa il stapanesti cu placere.

| Nadia18 explică (pentru stefanutza):

Multumesc! happy

4 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Da sunt seriosi. De acolo si-a cumparat tata un telefon mai demult.