| vanessavane a întrebat:

Ati mancat mancare chinezeasca din Electroputere Mall din Craiova? Daca da, spuneti-mi daca v-a placut si ce anume v-a placut sau daca nu. Va rog sa imi spuneti si cam cat costa! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CristineCrissa a răspuns:

Eu am mancat, dar la Mall la Vitan-Bucuresti mancarea chinezeasca este foarte buna de exemplu mie imi place orezul cu legume sau urechile de lemn. Este scumpa dar, incearca si tu mancare chinezeasca si dati si tu singura o parere!♥