| Aaanon a întrebat:

Aveti idee cam la cat sunt reduse de black friday macbook-urile care acum costa 4500-5000 de lei? Oricum, imi puteti recomanda un laptop bun care sa imi foloseasca pentru facultate de medicina(proiecte, cursuri, prezentari, video-uri), la un buget de pana 2500 de lei? Va multumesc? Credeti ca mini laptop-urile sunt eficiente pentru facultate? Adică sunt mai usoare, mai practice? Va multumesc mult!

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Nu lua mizerii din astea mici cu petarde de procesoare ca ai sa regreti. Recomand ceva cu i3-i5 (fugi de alea cu U in coada) cu 8 GB de RAM si fara placa video dedicata, ca nu iti trebuie.