| Artemiou_Daniela_1968 a întrebat:

Buna. Azi am luat prima țeapă din viața mea la o comanda online. Mai precis am comandat 4 rochii pe chchives si mi-au venit 2 produse care nu au nici o legatura cu comanda mea, o camasa dintr-un material gros, un fel de doc si un tricou urat, sintetic si decolorat.
Stie cineva daca as putea face vreo reclamatie undeva? De recuperat am inteles ca ar fi imposibil deoarece nu raspunde la mail, nu au telefon si nu au nici formular de retur.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai cui. Nu-i din tara noastra, asta e! Sunt platforme consacrate Alibaba, Ali Expres, Joom. Ce ti-a venit sa iei de la astia de care n-a auzit nimeni? Cat depre datele lor, nu scrie nicaieri cine sunt, de unde sunt. Nu ti s-a parut in neregula? Asa suntem toti. Invatam doar pe pielea noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu comandat de pe un site care nu are un număr de telefon și nici formular de retur? (Face palm).

| Gradue a răspuns:

Și eu la fel
As vrea sa le pot face o reclamatie