| Jacksy a întrebat:

Bună bună. happy Știe cineva unde găsesc bluze din alea mai groase, ceva gen ca bluze de trening? Doar că fără fermuar. Nu stiu cum sa explic laughing) Habar n-am cum se numesc. straight face Nu-mi vine în minte.
Și dați-mi un link de unde pot să le cumpăr >:" Mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu ştiu că le mai zice şi hanorac, dar s-ar putea să aibă un nume mai exact. Oricum pe Google am găsit ce cauţi tu căutând "hanorac".

| Kasia a răspuns:

Incearca la pullandbear