| kosti99 a întrebat:

Buna, cam cat ar purta la hanorac o fata de 1.71m si cam 53kg? As vrea sa fac cadou, nu prea e hanoracul de purtat, mai mult de pus undeva, dar totuși... Cred ca ar fi S, dar poate dacă e M si sta puțin mai larg e mai drăguț. Fetele care se pricep, ajutooor laughing) mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| Puisorulfșy a răspuns:

Am avut si eu o iubita aproape la fel si i-am luat un hanorac xs, sper ca te ajuta.
P.S: a fost bun laughing

| relian a răspuns:

S sau M, dar mai bine ia M ca poate se face mai mare peste cateva luni laughing