| Phux a întrebat:

cate zile poate fi tinut un colet primit din afara la posta pana sa fie trimis inapoi in tara originara?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru coletele primite din alta tara termenul este de 30 de zile.

| christall a răspuns:

Eu stiu ca 10 zile, dar cel mai bine e sa suni la oficiul tau postal si sa intrebi.

| ddssaaa a răspuns:

Aici depinde de coletele pe care le au in vedere cei de la posta, dar, daca o luam asa, ar trebui sa dureze in jur de 5, maxim 15 zile, sper ca te-am ajutat, bafta!