| Teodora_Diywithme_1999 a întrebat:

Caut o camera de filmat și de fotografiat nu prea scumpa dar sa para profesionista ca un fel de Canon Eos ceva de genu'... Dacă e online sa nu coste transportul! Și sa fie de calitate înaltă și la un preț bun! Youtube: Diy WithMe!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu spui clar cel puțin ce anume dorești să faci cu ea... greu de dat o sugestie.

| Teodora_Diywithme_1999 explică:

Pai as vesti fiindcă plec în Grecia, Austria și vreau sa și filmez dar sa și fotografiez...