| 13november a întrebat:

ce as putea sa ii cumpăr iubitului meu cadou de ziua lui? E fan Messi, Harry Potter, Eminem și Narcos, respectiv Pablo Escobar.
Cu primii trei cam am idei, dar nu știu ce as putea sa ii cumpăr legat de Pablo Escobar. Ce as putea sa ii iau?

6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Niște cocaină laughing. Glumesc, bineînțeles. Încearcă să cauți un film despre el

| Samariteanul a răspuns:

Poti sa-i iei un obiect personalizat cu Pablo Escobar sau cu ceilalti mentionati mai sus.

| BeSmart17 a răspuns:

Poti sa faci un tricou, o husa, o cana personalizata

| Sharinganul a răspuns:

O husa de telefon personalizata cu ce ai mentionat mai sus(nu sa apara toate pe husa, doar cu un singur lucru, de ex: cu Eminem, sau cu Messi). Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| Anonima200368 a răspuns:

Eu as zice sa ii iei o perna sau o cana personalizata cu Pablo Escobar. Sau o idee ar mai fi un tort cu el, stii din acelea cu poza... sau un tricou tot asa personalizat... dar de ce trebuie neaparat sa ii iei ceva legat de "idolii" lui? Poti sa ii iei si altceva, gen o poza in rama cu voi doi :*
Sau altceva.
Oricum "La multi ani!" si sa va tina! happy

| Ontarget a răspuns:

Daca ai idei cu primii trei, axeaza-te pe alea, pentru ca ma gandesc ca nu o sa ii faci cate un cadou cu fiecare dintre preferatii lui.winking