| Aaanon a întrebat:

Ce ati alege intre un Samsung s8 si un iphone 7?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung s8

| sierra1 a răspuns:

De ce să mâncăm kk: Samsung bate la TOATE capitolele, vezi aici:
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8161&idPhone2=8064

| PainTech a răspuns:

Ambele au anumite beneficii. Nu sunt fanboy al niciuneia din companii ( cum vad ca se intampla in rubrica de raspunsuri de multe ori ) dar as alege S8.

De ce?
Imi place Android, bateria e mai mare, USB-ul 3.1 tip C imi surade iar ecosistemul Apple nu ma intereseaza. Pretul e destul de apropiat, deci nu este un factor decisiv.

Probabil ca as alege un alt telefon cu specificatii mai avansate si un pret mai decent (precum Pocophone sau ceva asemanator ) daca as cumpara pentru mine.

| denisTiky a răspuns:

S8

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Iphone 7

| dd17 a răspuns:

Iphone 7

| Adrian_Adi_1995_yPVt a răspuns:

Eu personal as alege Samsung s8

| atcreziana a răspuns:

Iphone 7