| bella22 a întrebat:

Ce cadou sa i fac mamei mele de ziua ei? Nu vreau raspunsuri gen"felicitare, rame, poze cu tine" ceva de machiaj ceva frumos.
funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai deja stii ce vrei sa-i iei, ia-i un rimel si un eyeliner, sau o trusa de farduri de pleoape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica.

| Visan_Sara_1995 a răspuns:

Ii potI lua de pe makeupshop.ro de la NYX un set de 3 luciuri de buze și costa 90 de lei. Acum depinde de ce buget ai. Au și doar câte unul și au niște nuanțe foarte faine. Sau o paleta de la sleek(găsești tot pe site-ul ăla și costa în jur de 50-60 de lei parca) Sper ca ti-am fost de ajutor