| Mari0o842 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre About You? Vinde produse fake? Am văzut produse de firma (ex tricouri Nike la 98 de lei, și mai avea reducere de 60%, ultimul preț fiind de≈34 de lei). Am m-ai cumpărat produse de la ei și sunt destul de calitative, dar prețul mi se pare mult prea mic pentru niște haine "de firma". Deci ce părere aveți, oare sunt niște produse fake mai calitative (o parte din ele, ca sunt și produse scumpe), sau sunt toate originale?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Sunt originale, dar provin din colectii vechi sau lichidari de stoc. Nu-ti face griji, sunt pe bune

| adet4 a răspuns:

Sunt Fake! mi am cumpara o bluza de la adidas, culoare mult diferită cu cea de pe site, acid a ajuns bluza avea alta eticheta în loc de cea originala... nu am sa mai comand niciodată de la ei. din păcate au fake-uri...