| iSnoopy95 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung i5510? Vreau sa il cumpar si as vrea sa stiu si parerea voastra daca se merita sau nu sa il cumpar. Ms http://telefonultau.eu/products/Samsung-i5510-Galaxy-551 -Black.html

2 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Si eu am acelasi telefon. Sunt multumit de el :X. Nu te oblig sa-l iei dar daca ai de luat un telefon, acesta este...

| FrAnCeLiNa a răspuns:

Pare bun si zic sa-l cumperi dar daca il cumperi de la cosmote si astea sa-mi spui si mie cat costa