| anonim_4396 a întrebat:

Ce să aleg între un Samsung Galaxy J7(2017) şi un Allview X4 Soul Style?
Până acum am avut doar Samsung şi nu am prea mare încredere în Allview(cel puțin după unele review-uri)

10 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Pai sa nici nu ai incredere in Allview.

| Adry05 a răspuns:

Si eu am auzit numa pareri proaste de Allview deci tot Samsung as alege intre astea.

| AndreySomeone a răspuns:

Am avut Allview si mi-a parut foarte rau de niste bani dati aiurea. Era X3 Soul, iar in comparatie cu Samsung e mai prost ca orice telefon de-al lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut Allview X2 Soul Style si acum am Allview X4 Soul. Sincer, mie mi se par chiar bune, nu stiu de ce unii zic ca nu. Depinde de model, daca iti iei unul la 300 de lei sa zicem, normal ca nu e bun, dar Allview X4 Soul Style de care zici tu, il stiu si mi se pare a fi destul de bun. Nu stiu, tu decizi pe care sa ti-l iei, eu iti zic doar ca am avut de doua ori Allview si sunt multumita de ele.

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Samsung Galaxy J7!

| Armando_Seutiut_1996 a răspuns:

După părerea mea mai bine îi Samsung, si eu am si stiu ca merge foarte bine, mai ales ca îi pe locul doi în lume dupa Apple... acum tu știi.

| D3I3 a răspuns:

Samsung, insa am auzit ca peste cateva luni apare si varianta 2018.

| AlecuAlex a răspuns:

Ia-ti j7 e mult mai bine la banii astia Samsung nu o sa te dezamageasca

| Tet0101 a răspuns:

Eu as alege Samsung

| FLORENTINAndreea a răspuns (pentru D3I3):

Da, dar şi prețul va fi unul mai mare şi părinții mei sunt de părere că dacă nu folosești telefonul decât să intri pe Facebook, Whatsapp, etc şi nu faci proiecte pe el nu prea are rost să dai mai mult de 1, 500 de lei.