| JustaLittle a întrebat:

Ceva site-uri cu preturi destul de ok pentru pantofi sport barbati? Voi de pe ce site-uri ati cumpara?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in magazin probezi cumper pe net nu corespund marimile.
Intersport, Hervis Sport, Humanic, Sportisimo sunt si magazine de la astea am cumparat personal incaltaminte si sunt foarte bune. Daca ti se par scumpe cauti un site mai ieftin bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare site are marimile sale.oh doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha d-aia xxl la un trening vine xl bravo esti destept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A spus pantofi, alea sunt in functie de marimea talpii piciorului.
Pe site o sa scrie, daca ai 35 cm, iti va fi potrivita marimea - 36, exemplu.