| TraznitaThaa a întrebat:

BunahappyCine imi poate recomanda un site de haine scumpe si bune? Astept raspunsuri happy Funda

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Ce zara, bershka alea sunt mai proaste ca la second hand sau bazar doar ca se vand in mall si locatia arata bine in rest calitate de bazar. asos.com e site de haine si scumpe si bune.

| costan a răspuns:

Vezi aici ai de toate marcile si preturile: http://cumpara-haine-online.com/

| callie2 a răspuns:

Asos, net-a-porter, lagarconne

| IzabellaSarisa a răspuns:

Zara sunt super frumoase funda?

| Ambrehhh a răspuns:

Http://www.bershka.com/......rshkasales Sunt haine scumpe si bune si sunt foarte tari, sper sa iti foloseasca