| aleahimk a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine in legatura cu o comanda de pe eMAG? Vreau o carte : Psihocibernetica de Maxwell Maltz, carte gasita pe alte librarii online, insa eu doresc s-o comand de pe eMAG din varii motive. Problema este ca nu reusesc s-o gasesc acolo. Poate este la o categorie pe care nu am incercat-o, ori nu stiu exact unde sa caut, dupa ce criterii. Deci...un link cu aceasta carte pe eMAG ori pe alt site unde se face livrarea in 2 zile maxim fara taxe de curierat rapid?batting eyelashes Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Această carte NU se găseşte la eMAG!

Dar, o poţi găsi online/pdf - vezi la linkul :
http://www.slideshare.net/symy77/maxwellmaltzpsihocibernetica

http://ro.scribd.com/doc/29474041/Maxwell-Maltz-PsihoCibernetica

Toate cele bune.

| aleahimk explică (pentru bursuc001):

Buna! Multumesc frumos pentru raspuns; stiam ca este si pdf, dar nu obisnuiesc sa citesc pe internet, de aceea caut un site sa o comand.

| bursuc001 a răspuns (pentru aleahimk):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| Ichnat a răspuns:

Nu o gasesti la eMAG pentru ca nu o au! happy