| nustiunustiu a întrebat:

Cine stie in Piatra Neamt un magazin de unde pot cumpara schiuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa mergi ca scoala pe schiuri? Ti-as zice, nu stiu.

2 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

In Piatra Neamt nu cred ca vei gasi un magazin specializat insa iti recomand un magazin din Bucuresti care trimite prin curieri si la care gasesti schiuri, clapari si tot felul de accesorii :
http://www.skates.ro/ski/schiuri

| schiuridevanzare a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti un magazin in piatra neamt. eu detin un magazin online de echipamente schi-uri si snowboard-uri si multe alte accesorii.
vizitati-ne magazinul : www.schiuridevanzare.ro