| CiobotaruValentin a întrebat:

Bună comunitate TPU!
Aș vrea să iau cadou iubitei mele trandafiri criogenați.
Ce se întâmplă?
Eu nu am mai luat până acum astfel de flori ( criogenate) și aș dori să știu cum îmi pot da seama dacă sunt criogenați?
Îi verific eu cumva sau mi se dă ceva care să ateste acest fapt : criogenarea?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Alege un magazin bun ca mai is si lipiti, de verificat nu poti dar daca ii cumperi unu frumos sunt reali si tin o groaza de ani, iubita ta o sa fie super fericita.

| Sonia822 a răspuns:

Eu zic sa dai banii pe altceva. Asa o sa o faci sa zambeasca fortat. Ce draq sa faca cu florile. Ia sa te uiti pe strada la alea care primesc flori pe 14 martie, de merg cu tulpina prin tot orasul, le vine sa-l arunce peste primul gard, dar, la dracu, trebuie sa-l tarasca dupa ele. Chiar daca ar fi in vreun glob, tot sunt efemeri. Ia-i un opritor pentru cartile din biblioteca. Gasesti pe net tot felul de modele, tot felul de preturi, mai mici.mai mari https://www.nobilacasa.ro/......m-lem.html

| Sonia822 a răspuns:

Sau un elefantel pentru decor, cu trompa in sus, adce noroc in casa happy Sa aiba ceva lucios pe el sau bucati mici de oglinda. Gasesti la Meli Melo, mai mic, mai mare