| Cristian_Bogdan_1987 a întrebat:

Bună, cu cardul social sodexo pot comanda online de la kfc? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Nu
online nu merge nici un card ne-bancar
singura solutie e ca aia sa recunoasca in mod explicit cardul tau, ca serviciu separat

asa ca in teorie poti daca faci comanda prin tazz, care vad ca stie de sodexo, si apoi kfc sa accepte (si am impresia ca accepta)

totusi, nu iti recomand, vad ca nu are limita de 70 de lei pentru livrare gratuita pe care o are kfc-ul, deci platesti transportul oricum, iar produsele sunt mai scumpe, de ex. 16 lei 3 kentucky la restaurant dar 20 de lei pe tazz

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca KFC este pe lista magazinelor partenere, atunci da, poti.
Va trebui sa platesti doar transportul acasa. big grin

| StripperRaoul a răspuns:

Creca merge