| iffet76 a întrebat:

Daca am comandat o carte de pe net"codul buschido" si am ales sa fie trimisa prin posta dar la formular nu am bagat email-ul doar nr de tel.pot primi mesajul si pe tel sau doar pe mail?

Răspuns Câştigător
| Aspiriina a răspuns:

Cu siguranta te vor contacta telefonic, nu-ti face griji happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai bagat adresa de e-mail ma indoiesc sa primesti ceva pe mail.Mi se pare logic. Te vor suna pe telefon.

| K0sti a răspuns:

Nu am bagat email-ul doar nr de tel.pot primi mesajul si pe tel sau doar pe mail? ...stupid question!

| Vavalau a răspuns:

O sa primesti un mesaj de la firma de curierar care iti trimite coletul, acolo o sa ai numarul de telefon a celui care iti livreaza cartea si orele intre cat si cat o sa iti trimita cartea. De obicei intre 9-17 de luni pana vineri