| Uisiahduajzbx a întrebat:

Buna, daca ați comandat încălțăminte de pe sinsay îmi puteți spune cum e cu mărimile daca sunt la fel ca pe site adică daca masura tălpii tale corespunde cu mărimea de pe site?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu mi-am comandat și n-am avut probleme cu mărimile, deci în principiu e ok.

| Uisiahduajzbx explică:

Scuze ca mai întreb odata dar vreau sa fiu sigura, am văzut ca pe site la femei la mărimea 36 lungimea tălpii trebuie sa fie 23 cm asa este? Si mersi pentru răspuns