| AgrarescuStropi a întrebat:

Buna happy Daca cumpar ceva de pe eBay, unde se livreaza comanda? In fata la mine, la posta, ramane la vama...?
Va dau fundita, dar sa imi ziceti cum se da happy

MULTUMESC happy

3 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Daca vine din EU, se livreaza la posta. Daca vine din afara, se livreaza la vama (si trebuie sa mergi sa platesti taxe). In ambele cazuri primesti aviz pe adresa de acasa.

| AgrarescuStropi explică (pentru tpuuser999):

Ok. si unde vad ca vine din EU? happy

| Ironwin a răspuns (pentru AgrarescuStropi):

Cand faci comanda, undeva un pic mai jos sub pret, este trecut orasul si tara unde se afla obiectul cumparat. Dar din experienta mea acest lucru nu este tot timpul adevarat din pacate, am facut recent o comanda si trebuia sa vina din UK, dar nu a fost asa, tot din China a venit. Totusi asta am patit doar o data.