| Hehehelp a întrebat:

Buna!

Dacă dau comanda de pe Amazon UK vine pana de Crăciun?

Este o figurină pe care sora mea și-o dorește foarte mult și la noi nu se găsește și mama nu este dispusă sa dea comanda de pe Amazon ca totuși este din Anglia.

Dar a zis ca dacă vreau pentru sora mea eu pot sa dau comanda. Dar vine in cel mult 2 săptămâni?

Ca m-am mai interesat și am înțeles ca dacă vine din UK poate sa vina și in 5 zile lucrătoare dar acum nu știu. Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Caută pe amazon.de, nu lua din UK, o să plătești în plus si nu ai nicio garanție că o primești la timp (chiar dacă ei estimează că da).

| GabiDumitrescu a răspuns:

Foarte probabil. Ar trebui sa ajunga in vreo doua saptamini. DDAAAAR, ce zic eu e valabil pre-Brexit. Acum sunt sanse sa intirzie din cauza vamii de la noi...