| anonim_4396 a întrebat:

daca vreau sa comand dp miniprix.ro cat o sa platesc transportul? sau e gratuit? eu sunt din Or.

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Livrarea se face prin curier rapid, tariful fiind de 16 Ron. Livrarea se face numai pe teritoriul României, în maxim 7 zile lucrătoare de la plasarea cu succes a comenzii, la adresa specificată de tine. Livrarea se face intre orele 9. 00-17. 00. Dacă în acest interval nu eşti acasă, trebuie să specifici o altă adresă (adresa de la locul de muncă) pentru a nu se produce întârzieri la livrare sau chiar nelivrarea produselor comandate. Taxa transportului va fi suportată de către client.

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 200 RON transportul este GRATUIT.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| maryus1908 a răspuns:

Livrarea se face prin intermediul firmei de curierat Cargus, tariful fiind de 12 Ron... funda?

| mihaelabr a răspuns:

Pai ti s-a raspuns asa ca nu mai e nevoie sa repet si euwinking