| swet girl 22 a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri de unde sa comand haine si sa fie cu plata in cateva zile, cum e la avin de ex cu plata in 18 zile, numai ca eu vreau cu haine.
Celui mai bun Funda:X:X:X:X:X! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AnuriM13 a răspuns:

Daca esti rock-eritza poti comanda de pe www.gotica.ro! sunt haine super tari!\m/

| swet girl 22 explică:

Va rog dati-mi siteuri in termen de cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cid=38005

"Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cid=38005

"Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele! Produsele se pot returna fara nici un motiv! Nu ai cum sa ramai nemultumit!

| Alexandra_2603 a răspuns:

Haineaccesibile.blogspot.com

| gabriela_7447 a răspuns:

Poate aici vei gasi ceva pe gustul tau :P http://gabrielailiescu.blogspot.com