| Eucumamajunsaici a întrebat:

Buna,de unde pot cumpara spray graffiti in Bacau? ma refer la graffiti nu la ala de 10 lei ca nu e bun

Răspuns Câştigător
| ionut6709 a răspuns:

Si eu sunt din Bacau, incerca sa te duci la un magazin de articole pentru casa, constructie etc, acolo sunt spray-uri pentru vopsirea barelor de fier, sau a peretilor, e in jur de 30-40 lei un tub.E de foarte buna calitate, dar iti recomand sa cumperi spray mat nu stralucitor deoarece are uleiuri si lacuri care nu vor arata bine pe pereti, dar nu stiu cat de bine vor rezista la ploaie, intreaba sa vezi.Nu gasesti spray-uri speciale pentru Graffiti, sau daca gasesti sunt de proasta calitate.Foloseste spray-uri colorate industriale.Nu zi ca sunt pentru graffiti, nu cred ca e legal sa vopesti peretii cladirilor.