| denisa179 a întrebat:

De unde pot lua jurnalul Violettei exact ca al ei. Acum valabil in magazine in 11. 2015. Nu cu cumparat online. La ce magazin se poate. Daca puteti. Din Valeni de Munte..Ploiesti. Sau ce e mai aproape de Drajna. Nu Bucuresti Brasov Iasi etc. Va rog e urgent!! Funda+ vot cine Da primul răspunsul (daca e si bun)!

2 răspunsuri:
| CatDeLuna001 a răspuns:

Poti gasi la chioscuri

| denisa179 explică:

Mai prin ce chioșcuri? Din Ploiesti? Eu vorbesc de jurnal exact ca al Violettei dar sa scriu in el nu d'ăla in care scrie secretele ei si nu arată ca cel din film
.