| Larisukaaa a întrebat:

Buna! Doresc sa achizitionez un produs de pe Emag, dar sa platesc 60% din suma cu cardul de credit in rate si restul cash sau card debit. Pot cumpara in rate fara dobanda doar daca platesc integral produsul cu cardul de credit? Sau pot efectiv sa dau 2000 lei cash/debit si restul de 4000 cu cardul de credit in rate fara dobanda?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ce ar fi să îi întrebi chiar pe ei?

| SociopatuI a răspuns:

Iubire, birocratia vad ca te cam depaseste. In loc sa inveti cum sa-ti pui 10 straturi de glet pe fata invata putina cultura generala.
Nu poti sa dai avans in ceea ce privesc ratele. Aici nu esti la abonament.

| MissCherry a răspuns:

Nu poti plati avans pe eMAG, ratele se calculeaza din suma intreaga a produsului.