| Andreea5668657 a întrebat:

Buna, doresc sa imi cumpar un telefon de pe AliExpress si sunt telefoane la costuri reduse, credeti ca este teapa? Doresc sa stiu ce experienta ati avut cu acest site.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Au soft chinezesc, bloatware in chineza iar cu taxele vamale, taxe de transport si TVA ajungi la aproape aceeasi bani ca si cand ai lua un telefon din tara sau UE.

1 răspuns:
| seularts a răspuns:

AliExpress e un fel de OLX. Macar pe OLX ai idee cine ce iti vinde, pe Ali vezi o poza superba si in cutie iti poate ajunge o caramida la fel superba.