| Dumitrescu_Dănuţa_2000 a întrebat:

Este cineva pe aici din Brașov care a dat comanda pe wish cu ridicare din Brașov? Am dat și eu o comanda dar nu găsesc locația.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce prostie comanda wish trebuie sa vina acasa nu la punctu de colectare

| Violleta2022 a răspuns:

Ce locatie nu gasesti?
Coletul vine din China, la oficiul postal local.
Te vor anunta ei, cand soseste sa mergi cu buletinul sa-l ridici.

| Dumitrescu_Dănuţa_2000 explică (pentru Violleta2022):

Trebuie sa îl ridic în termen de 13 zile de la alfemo Brașov... Care cică e în molul unirea dar eu nu am găsit așa ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dumitrescu_Dănuţa_2000):

Mergi la Concierge, sau biroul de informatii al mall-ului si intreaba acolo.
Ori contacteaza-i aici, sa poti afla locatia lor;
https://www.facebook.com/alfemo.brasov/

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dumitrescu_Dănuţa_2000):

Pe site-ul lor oficial, in prima pagina, tocmai jos in dreapta, sunt 2 locatii ale companiei Alfemo, una in Bucuresti si cealalat in Brasov. Au avertizat si un numar de mobil, asa ca, ii poti suna si clarifica adresa lor si locatia de unde trebuei sa-ti ridici pachetul
https://www.alfemo.ro/

| costiceacristian200 a răspuns:

Caută locația pe aplicația waze din google play sau app store!